Gegužės 2-ąją duris atvėrė dar vienas „Naujas gyvenimas“ reabilitacijos centras. Gudašių kaime įsikūrusiame centre bus priimami su priklausomybe kovojantys vyrai ir moterys. Kadaise pats kovojęs su priklausomybe nuo narkotiku centro įkūrėjas Marius Balčiūnas įsitikinęs – tai bus dar vienas išsigelbėjimas viltį praradusiems žmonėms.

Naujo centro atidarymo metu dalyvavo policijos atstovai, prokurorė, MRU dėstytoja, verslininkai, dvasininkai. Naujasis reabilitacijos centras įkurtas gamtos apsuptyje, čia gyvenantys bendruomenės nariai turės galimybę ne tik bendrauti su to paties likimo žmonėmis, bet ir atrasti gyvenimo prasmę iš naujo. Erdvios ir šiuolaikiškos patalpos praradusiems gyvenimo prasmę atstos laikinuosius namus.

Kadaise pats sudėtingą kelią nuo priklausomybės iki išsilaisvinimo nuėjęs M.Balčiūnas įsitikinęs, kad šiems žmonėms labai svarbu palaikymas ir bendravimas. Visuose jo vadovaujamuose reabilitacijos centruose bendruomenės nariai ne tik pereina metus trunkančią reabilitacijos programą. Kiekvienas gyventojas taip pat yra atsakingas už jam pavestas pareigas, privalo laikytis vidaus taisyklių. Reabilitacijos centro „Naujas gyvenimas“ bendruomenė didelį dėmesį skiria dvasinių vertybių ugdymui, remiasi krikščioniškomis tradicijomis. Čia draudžiamas rūkymas, įžeidinėjimai, muštynės, tingėjimas.

Reabilitacijos centro „Naujas gyvenimas“ bendruomenė pasiruošusi padėti kiekvienam, kuris turi priklausomybę ir nori pradėti ne tik sveikimo, bet ir naujo gyvenimo kelią. „Baigę reabilitacijos centro gydymo kursą, didžioji žmonių dalis nustojo vartoti narkotines medžiagas ir alkoholį bei pradėjo gyvenimą iš naujo. Kiekvienas, kuris nori pajusti laisvės ir blaivaus gyvenimo skonį, galite kreiptis į mus pagalbos ir mes padėsime“, – sako M.Balčiūnas.