Lapkričio 1 diena, tai tarptautinė kovos su narkomanija diena!
Visus kviečiame į mūsų reabilitacijos centro ,,Naujas gyvenimas” teatralizuotą akciją ,,AŠ NORIU BŪTI LAISVAS!”, kuri vyks lapkričio 1 dieną 12:00 val. prie Romų bendruomenės centro Metalo g. 23
Kaip jūs manot, kiek dar žmonių turi mirti, kiek tonų heroino turi rasti kriminalistai, kiek vaikų turi užaugti prekeiviais, kad Vilniaus miesto valdžia pagaliau paimtų ir sunaikintų šitą narkotikų irštvą?
Politikai savo neryžtą dangsto kalbomis apie vaikus ir romų integraciją, bet jie puikiai žino, kad taboras veikia tik dėl narkotikų. Ten nėra jokios čigonų kultūros, jokių išskirtinių tradicijų – tik heroinas ir neišvengiamas įtraukimas į sistemą.
Taboro vaikai turi galimybę išsigelbėti tik tokiu atveju, jei Vilniaus valdžia kartu su socialinėm organizacijom ir teisėsauga išsklaidytų taborą. Jei tau rūpi tavo vaikai, tavo ateitis ir tavo miestas, visus kviečiu dalyvauti akcijoje kartu su mumis!
Akcijos metu, dalinsime skrajutes su mūsų reabilitacijos centro kontaktais, kur žmonės galės kreiptis pagalbos, liudysime apie nerkotikų žalą ir pasekmes, motyvuosime žmones pradėti sveikimo kelią.
Kas dalyvaus kartu su mumis, mums praneškite!
Daugiau info: +37064017025
www.naujasgyvenimas.lt

 

naujas gyvenimas